Eki 17

En Yeni Aksesuar Gizli Kameralar Mağazamızda!

En Yeni Aksesuar Gizli Kameralar Mağazamızda!10 yılı aşkın süredir siz kıymetli müşterilerimize özenle hazırladığımız özel üretimli gizli kameralarımıza ara vermeden yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Özellikle 2017 yılında Ar-Ge çalışmalarını ve daha sonrasında özel üretimini seri olarak yaptığımız 3 yeni aksesuar kameraları son teknolojileri ile hizmetinize sunuyoruz. Bu girişin kalanını oku »

Mar 16

Düğme Şeklinde Gizli Kamera

Düğme Şeklinde Gizli KameraMini gizli kamera çeşitlerinin en popüler ürünü gizli düğme kamera bilgilerini ele alacağınız bu makalemizde. Düğme kamera 4 santimlik uzunluğu, 2 santimlik eniyle ve 15 gramlık hafifliği ile gayet başarılı bir ürün seçeneğidir. Sırf bu yüzden mini kameraya ihtiyaç duyan kişilerin ilk öncelik verdiği ürünlerin başında gelir düğme gizli kamera. Bu girişin kalanını oku »

Mar 13

Gizli Kamera Modellerimizle Dünyaya Açılıyoruz

Gizli Kamera Modellerimizle Dünyaya AçılıyoruzDünya genelinde satışı yapılan gizli kamera modelleri uçsuz bucaksız çeşitleri ile gündemde yer alıyor. Tüm Avrupa ülkelerinin kullandığı bu ürünlerin önemi git gide artmasıyla beraber, ürün yelpazesi de her ay çoğalmaktadır. Özellikle aksesuar ürünler üzerinde yüzlerce modele ulaşan bu ürünler evlere, iş yerlerine, ofislere ve her türlü dış mekanlara uyumluluk konusunda büyük avantajlar sunmaktadır. Bu girişin kalanını oku »

Tem 17

Gizli Kamera Sahnesi Bugünün Saraylısı Dizisi

Gizli Kamera Sahnesi Bugünün Saraylısı DizisiAtv ekranlarında yayınlanan ve büyük reytinglere ulaşan bugünün saraylısı dizisi gizli kamera sahnesi için CasusGizliKamera.com adresini tercih etti. 29. Bölümde oynanan gizli kamera sahnesinde kullanılan 5.2 megapiksel kalem kamera ile çekilen videonun örneğini aşağıda yayınladığımız Youtube videosundan görebilirsiniz. Bu girişin kalanını oku »

Haz 13

Tablo Kameralar

Tablo KameralarEvlerde kullanılan aksesuarların, özellikle tabloların en fazla kullanıldığını gözlemleyerek, yüksek teknolojiler ile ürettiğimiz tablo kameralar hem ev aksesuarı, hem de gizli kamera olarak kullanılmaktadır. Bir çok marifeti olan bu ürünler, istediğiniz ortamı saatlerce kaydetmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tablo saat kameralar büyük manzara tablosu içine yerleştirilen şık bir tablo ve tablo arasına gizlice entegre edilen kamerayla hiç kimsenin fark edemeyeceği esrarengiz bir dizayna sahiptir. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Duvar Saat Kameralar

Duvar Saat KameralarEn güvenli ve en gizli cihazlardan biri olan duvar saat kameralar canlı kayıt performansı ve uzun süre video kayıt kapasitesi ile çekimleri hafıza kartına kaydeder ve cihazın özelliğine bağlı olarak seyretmek istediğiniz yeri online olarak izleme imkanı sağlar. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Masa Saat Kameralar

Masa Saat KameralarMasa saat kamerası hem aksesuar ürünü, hem saat, hem de gizli video kaydı yapan çok fonksiyonel elektronik bir cihazdır. Genelde ev ve iş ortamında kullanılan bu cihazlar çok ciddi gizli olayları ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır. İçine yerleştirilen net video lensi ve hoparlör sayesinde çok uzun süre ses ve görüntü kaydı yapan bu cihazlar, ev ortamında çocuklarınızı denetlemek için güzel bir fırsat ürünüdür. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kol Saat Kameralar

Kol Saat KameralarGenel ihtiyaçlarımız arasında yer alan kol saatleri hemen hemen herkesin kullandığı aksesuarlar olarak bilinir. CasusGizliKamera.com olarak, milyonlarca kişiler tarafından kullanılan bu kol saat ürünlerine gizli kamera ve gizli ses kaydı cihazı ekleyerek sıra dışı tasarımları bir arada buluşturuyoruz. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kalem Kameralar

Kalem KameralarSon zamanlarda ciddi rövanş gören kalem kameralar dijital teknoloji dünyasının en fazla tercih edilen cihazları arasında yer almaya devam ediyor. Peki hızla yaygınlaşan bu cihazlar ne işe yarıyor? Bu cihazlar: kişileri yada bir mekanı saatlerce gizli kamera kayıtları altında tutarak, gizli yapılan tüm olayları aydınlatmaya yarıyor. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kalem Kamera

kalem kameraGünümüzde her insanın merak ettiği ve şüphe duyduğu bir takım konular oluşmaktadır. Örneğin: çok sevdiğiniz insan başkalarıyla sizin hakkınızda ne konuşuyor? Bir başka örnek ise: iş yerinizde sizin aleyhinize konuşan veya sizin dedikodunuzu yapan kişileri merak mı ediyorsunuz? Bu tür soruların cevabını anlamak için ufak kalem kamera fazlasıyla işinizi görebilir. Nasıl mı? Bulunduğunuz ortama gizli kalem kamerayı açarak bıraktığınız taktirde hakkınızda konuşulan tüm detayları kaydedebilir, bilgisayar üzerinden sesli ve görüntülü olarak izleyebilirsiniz. Bu girişin kalanını oku »

Eski yazılar «