Tem 17

Gizli Kamera Sahnesi Bugünün Saraylısı Dizisi

Gizli Kamera Sahnesi Bugünün Saraylısı DizisiAtv ekranlarında yayınlanan ve büyük reytinglere ulaşan bugünün saraylısı dizisi gizli kamera sahnesi için CasusGizliKamera.com adresini tercih etti. 29. Bölümde oynanan gizli kamera sahnesinde kullanılan 5.2 megapiksel kalem kamera ile çekilen videonun örneğini aşağıda yayınladığımız Youtube videosundan görebilirsiniz. Bu girişin kalanını oku »

Haz 13

Tablo Kameralar

Tablo KameralarEvlerde kullanılan aksesuarların, özellikle tabloların en fazla kullanıldığını gözlemleyerek, yüksek teknolojiler ile ürettiğimiz tablo kameralar hem ev aksesuarı, hem de gizli kamera olarak kullanılmaktadır. Bir çok marifeti olan bu ürünler, istediğiniz ortamı saatlerce kaydetmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tablo saat kameralar büyük manzara tablosu içine yerleştirilen şık bir tablo ve tablo arasına gizlice entegre edilen kamerayla hiç kimsenin fark edemeyeceği esrarengiz bir dizayna sahiptir. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Duvar Saat Kameralar

Duvar Saat KameralarEn güvenli ve en gizli cihazlardan biri olan duvar saat kameralar canlı kayıt performansı ve uzun süre video kayıt kapasitesi ile çekimleri hafıza kartına kaydeder ve cihazın özelliğine bağlı olarak seyretmek istediğiniz yeri online olarak izleme imkanı sağlar. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Masa Saat Kameralar

Masa Saat KameralarMasa saat kamerası hem aksesuar ürünü, hem saat, hem de gizli video kaydı yapan çok fonksiyonel elektronik bir cihazdır. Genelde ev ve iş ortamında kullanılan bu cihazlar çok ciddi gizli olayları ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır. İçine yerleştirilen net video lensi ve hoparlör sayesinde çok uzun süre ses ve görüntü kaydı yapan bu cihazlar, ev ortamında çocuklarınızı denetlemek için güzel bir fırsat ürünüdür. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kol Saat Kameralar

Kol Saat KameralarGenel ihtiyaçlarımız arasında yer alan kol saatleri hemen hemen herkesin kullandığı aksesuarlar olarak bilinir. CasusGizliKamera.com olarak, milyonlarca kişiler tarafından kullanılan bu kol saat ürünlerine gizli kamera ve gizli ses kaydı cihazı ekleyerek sıra dışı tasarımları bir arada buluşturuyoruz. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kalem Kameralar

Kalem KameralarSon zamanlarda ciddi rövanş gören kalem kameralar dijital teknoloji dünyasının en fazla tercih edilen cihazları arasında yer almaya devam ediyor. Peki hızla yaygınlaşan bu cihazlar ne işe yarıyor? Bu cihazlar: kişileri yada bir mekanı saatlerce gizli kamera kayıtları altında tutarak, gizli yapılan tüm olayları aydınlatmaya yarıyor. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Kalem Kamera

kalem kameraGünümüzde her insanın merak ettiği ve şüphe duyduğu bir takım konular oluşmaktadır. Örneğin: çok sevdiğiniz insan başkalarıyla sizin hakkınızda ne konuşuyor? Bir başka örnek ise: iş yerinizde sizin aleyhinize konuşan veya sizin dedikodunuzu yapan kişileri merak mı ediyorsunuz? Bu tür soruların cevabını anlamak için ufak kalem kamera fazlasıyla işinizi görebilir. Nasıl mı? Bulunduğunuz ortama gizli kalem kamerayı açarak bıraktığınız taktirde hakkınızda konuşulan tüm detayları kaydedebilir, bilgisayar üzerinden sesli ve görüntülü olarak izleyebilirsiniz. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Anahtarlık Kameralar

Anahtarlık KameralarAnahtarlık kamera otomobil araçlarına ait anahtarlık aksesuarların üzerine eklenen gizli kamera modülleri ile meydana gelmektedir.Üzerinde gene olarak toplam 3 adet düğme bulunur ve bu düğmeler kamerayı faaliyete geçiren aynı zamanda anahtarlık kamera üzerinden fotoğraf çeken düğme tuşlarıdır.Diğer gizli kameralara göre daha basit ve pratik kullanılabilen bu ürünler, en 4 GB hafıza kartı ile minimum 120 dakika aralıksız ses ve görüntü kaydı gerçekleştirir.Bu ürünleri kullanmadan önce bizim özellikle tavsiye ettiğimiz hususlar, gerçek ihtiyaçlarınız dışında şahsi ve herhangi bir insana zarar vermeyecek pozisyonlarda kullanmanızdır. Bu girişin kalanını oku »

Haz 12

Gizli Kamera

Gizli KameraGizli kamera iç mekanlarda ve dış mekanlarda gizli olarak uzun süre görüntü ve ses kaydı yapabilen elektronik bir cihazdır. Her türlü ürünlere rahatça monte edilebilen gizli kamera örnekleri ise şu şekildedir: masa saat kamera, duvar saat kamera, anahtarlık kamera, kalem kamera, kol saat kamera ve bunlara benzer bir çok ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin kullanım amaçları ise, çocuk bakıcıları, aldatma, yasal olmayan kirli işler v.b. Bunun dışında bu cihazları illegal olarak kullanmamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu girişin kalanını oku »