Gizli Kamera ile Gizli Kamera Modelleri Bloğu

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Gizli Kamera

Gizli kamera iç mekanlarda ve dış mekanlarda gizli olarak uzun süre görüntü ve ses kaydı yapabilen elektronik bir cihazdır. Her türlü ürünlere rahatça monte edilebilen gizli kamera örnekleri ise şu şekildedir: masa saat kamera, duvar saat kamera, anahtarlık kamera, kalem kamera ve bunlara benzer bir çok ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin kullanım amaçları ise, çocuk bakıcıları, aldatma, yasal olmayan kirli işler v.b. Bunun dışında bu cihazları illegal olarak kullanmamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Gizli kamera cihazlarında diğer bir özellik ise, güzel anılarınızı ve gerçekten merak ettiğiniz aynı zamanda sizleri ilgilendiren konuları gizlice kamera ile kaydedip, bilgisayar veya tv ekranından seyredebilmenizdir. Örneğin, iş hayatınızdan dolayı çocuğunuza bakıcı tuttunuz. Ve bu bakıcının çocuğunuzla ilgilenip, ilgilenmediğini merak ediyorsanız bu gizli kameralar tam size göre! Zevkinize uygun herhangi bir gizli kamera modeli tercih edip evinizde yer alan masa, ünite, dolap v.b. eşyalarınızın üzerine yerleştirip kayıt tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bir başka örnek ise, kız arkadaşınıza yapacağınız evlenme teklifini gizli kamera ile çekip, ömür boyu hatıra olarak saklayabilirsiniz. Ayrıca bu tür cihazların en güzel özelliklerinden biri çok basit kullanılması ve uzun süre istediğiniz kamera kaydını gerçekleştirmesidir.

Sizlerde orijinal ve garantili gizli kamera modellerini incelemek veya sipariş vermek istiyorsanız anasayfa ya dönerek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz iki yıl garantili olup, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Sizler için hazırladığımız gizli kamera modellerini aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Gizli Kamera Modelleri

Gizli Kamera 1

Gizli Kamera 2

Gizli Kamera 3


Gizli Kamera 4

Gizli Kamera 5

Gizli Kamera 6


Gizli Kamera 7

Gizli Kamera 8

Gizli Kamera 9

Gizli Kamera Fiyatları

Gizli kamera fiyatlarını en az 50 TL den başlayıp, 1500 TL ye kadar uzanmaktadır. Herkesin ekonomisine göre tasarlanan gizli kameralar modellerine ve teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Fiyatlara yansıyan bir takım teknik özelliklere örnek vermemiz gerekirse; harekete duyarlı modüller, mega pikseli yüksek olan lensler, uzun süre kayıt yapabilen yüksek ve korumalı hafıza kartları, online izlenebilir modüller, 3G ile bağlanabilir canlı izlemeli cihazlar, uzaktan kumandalı cihazlar, karanlık ortamlarda net kamera kaydı yapabilen cihazlar, hareket halinde net görüntüler elde eden cihazlar v.b. ürünler sabit gizli kameralara göre fiyat artışı gösterebilen çok fonksiyonlu ürünlerdir.