Aksesuar Kameralar ve Aksesuar Kamera Modelleri Fiyatları

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Aksesuar Kameralar

Hayatımızda hiç eksik olmayan sıkıntılar, şüpheler, meraklar yaşadığımız sürece her zaman devam edecektir. Bu sıkıntıları aşmamız içinde farklı yöntemler kullanmanız gerekir. Mesela: sıkıntılı ve şüpheli bir ilişkiniz var, bu durumda herhangi bir aksesuar kamera kullanarak bu sıkıntıları giderebilirsiniz. Nasıl mı? Sevgilinize aksesuar kamera grupları altında yer alan gizli anahtarlık kamerayı, kayıt tuşuna basıp açarak hediye ettiğiniz taktirde, anahtarlık kamera sevgilinizi saatlerce sesli ve görüntülü olarak kayıt altına alır. Böylelikle şüphe duyduğunuz tüm ayrıntıları öğrenmiş olur, kafanızdaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz.

Bunun gibi bir çok modele sahip aksesuar kameralar ile öğrenemeyeceğiniz hiç bir şey yok. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, cihazı doğru yerde ve doğru zamanda kullanmanız olacaktır. Bu bağlamda bu aksesuar kameraları çeşitli alanlarda kullanarak tüm sıkıntılarınızı aşmanız mümkün.

Aksesuar Kamera Modelleri

Aksesuar kamera modelleri, yaşantımız boyunca ihtiyaç duyduğumuz ürünler ile meydana gelmektedir. Bunlara örnek vermemiz gerekirse; şapka, düğme, anahtarlık, kalem, oda sprey, kol saati, duvar saati, tablo, gözlük, çakmak ve askılık gibi yoğun olarak kullandığımız ürünler gizli kamera haline getirdiğimiz özel ihtiyaç ürünleridir.

Her bir alan için kullanabileceğiniz aksesuar kameralar ince detayına kadar özel tasarlanıp, iç ve dış mekanlara özel ürünlerden oluşmaktadır. Örneğin,şapka gizli kamera, sadece dış mekanda kullanılırken,kumandalı duvar saati gizli kamera sadece iç mekanda kullanılabilmektedir. Hem iç, hem dış mekanda kullanılabilecek ürünler ise şu şekildedir; kalem, anahtarlık, kravat, çakmak, gözlük ve kol saat v.b kameralardır.
 
Düğme Kamera

Çakmak Kamera

Oda Sprey Kamera


Şapka Kamera

Gözlük Kamera

Masa Saat Kamera


Hesap Makinesi Kamera

Kolye Kamera

Çanta Gizli Kamera


Askılık Kamera

Kravat Kamera

Şarj Aleti Kamera

Aksesuar Kamera Fiyatları

Aksesuar kamera fiyatlarında farklı fiyat politikası izlemektedir. Bunun nedeni ise, her bir ürünün birbirinden farklı özellikler ve tasarımlar içermesidir. Anahtarlık saat kamera ile duvar saat kamera ürünlerinin özellikleri, ebatları ve işçiliği çok farklı olduğu için arasında bariz bir fiyat farkı görünmektedir. Bu nedenle aksesuar kamera fiyatlarında, pahallı ve ucuz ürünler bulabilmeniz fazlasıyla mümkün.
 

Aksesuar Kamera Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aksesuar kamera alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi, en az 4GB hafıza kartına sahip ürün tercih etmenizdir. Bunun sebebi ise; 4GB hafıza kartı video kaydı için çok az bir alan demektir. Bu sebeple daha uzun video kaydı yapmak isteyen kişiler 4GB hafıza kartından daha düşük hafıza kartları tercih ederek, kayıt süresini oldukça küçülmekte ve tekrar hafıza kartı almak zorunda kalabilmektedir. Bu yüzden en başından en az 4GB ve üstü hafıza kartlarını tercih ederek, daha uzun süreli video + ses kayıtları elde edebilir, böylelikle boş yere masraf yapmaktan kaçınmış olursunuz.

Aksesuar kameralar ile hayatınızda yer alan şüpheleri yok etmek için aksesuar kamera modelleri & fiyatlarını inceleyip, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.