Anahtarlık Kameralar ve Anahtarlık Kamera Modelleri Bloğu

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Anahtarlık Kameralar

Anahtarlık kamera otomobil araçlarına ait anahtarlık aksesuarların üzerine eklenen gizli kamera modülleri ile meydana gelmektedir.Üzerinde gene olarak toplam 3 adet düğme bulunur ve bu düğmeler kamerayı faaliyete geçiren aynı zamanda anahtarlık kamera üzerinden fotoğraf çeken düğme tuşlarıdır.Diğer gizli kameralara göre daha basit ve pratik kullanılabilen bu ürünler, en 4 GB hafıza kartı ile minimum 120 dakika aralıksız ses ve görüntü kaydı gerçekleştirir.Bu ürünleri kullanmadan önce bizim özellikle tavsiye ettiğimiz hususlar, gerçek ihtiyaçlarınız dışında şahsi ve herhangi bir insana zarar vermeyecek pozisyonlarda kullanmanızdır.

Anahtarlık kamera modelleri tüm otomobil araçlarına benzer tasarımlar ile üretilmektedir. Ancak bu ürünler yerine kendinize özel anahtarlık kamera modeli isterseniz, Casus Gizli Kamera olarak sizler için özel tasarımlar uygulayabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Anahtarlık Kamera Kullanımı

Anahtarlık kamera kullanımı bu ürünlerde en çok merak edilen konulardan biridir. Bu yüzden satışını yaptığımız tüm anahtarlık kamera cihazlarını ayrı ayrı nasıl kullanacağınızdan bahsederek merak ettiğiniz tüm detayları açıklayacağız.

Mercedes anahtarlık kamera kullanımı: cihaz açılınca üzerinde ufak boyutlarda yanan kırmızı ışığı gördüğünüz an cihazınız kullanıma hazır olur. Cihazın üzerinde yer alan 1x tuşuna basınca kırmızı ışık yanıp söner ve fotoğraf çeker. Çekmiş olduğu bu fotoğrafı ise otomatik olarak hafıza kartınıza kaydeder.
Video çekimi yapmak için, kayıt tuşuna 3 ila 5 saniye kadar basmanız gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazın üzerinde yer alan kırmızı ışı seri bir şekilde sönüp tekrar yanarak kapanır. Böylelikle video kaydını gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca video kayıt esnasında cihaz üzerinde yer alan ışıkların hiç biri yanmaz. Video kaydı bittikten sonra kayıt tuşuna bir kere basarak videoyu durdurup, otomatik men çekimi hafıza kartına kaydetmiş olursunuz. Video çekimi kaydedildikten sonra cihaz tekrar bekleme pozisyonuna geçer ve kırmızı ışık sürekli olarak yanar.

Toyota anahtarlık kamera kullanımı: cihaz üzerinde bulunan (on-off) düğmesine uzun süre basarak cihazı açıyorsunuz. Cihaz açıldıktan sonra (foto-kamera) düğmesine üç saniye basılı tutarak video çekimini gerçekleştiriyorsunuz. Kaydı sonlandırmak için tekrar (foto-kamera) düğmesine basarak video kaydını tamamlamış olursunuz. Tüm bu işlemlerden sonra, video çekimi otomatik olarak cihazın hafıza kartına kaydedilir ve bilgisayar ortamında net bir şekilde seyredilir.

Volkswagen anahtarlık kamera kullanımı: cihazın üzerinde mevcut açma düğmesine bastığınız an mavi ışık yanar ve cihazı bekleme konumuna getirmiş olursunuz.
Volkswagen kamera ile resim çekmek için: en üsteki düğmeye basmanız, bastıktan sonra mavi ışığın sarı ışık olarak yanması ve sonrasında tekrar mavi olması resim çekme işlemini tamamladığınıza işarettir.
Kamera kaydına geçmek içinde yapmanız gereken tek şey, yine cihazın en üst tarafında bulunan düğmeyi kullanmanız. En üstteki düğmeye 3-5 saniye bastığınız an mavi ışığın 3 kere yanıp söndüğünü göreceksiniz. Böylelikle kayıt pozisyonuna geçmiş olacaksınız. Kamera kaydını bitirmek istediğiniz taktirde tekrar en üsteki düğmeye bir kere basarak kaydı otomatik olarak hafıza kartına kaydetmiş olursunuz.
Ses kayıt özelliğini kullanmak içinde: cihazın yan tarafında bulunan ses düğmesini açmanız gerekmektedir. Ses düğmesini açtığınız an mavi ışığın 3 kere yanıp söndüğünü görmeniz ses kaydının başlatılmasını göstermektedir.

Q7 anahtarlık kamera kullanımı: cihaza monte edilmiş açma tuşuna 3 saniye basarak cihazı açmış olacaksınız, bunu anlamanız için cihazın üzerinde mavi ışığın yandığını görmeniz gerekir.
Video kaydına geçmek için, 3 saniye video start butonuna bastıktan sonra cihazın üzerinde mavi ışık 3 defa hızlı bir şekilde yanıp sönecektir, bu işlem videonun kayda geçmesine işarettir. Video kaydını durdurmak içinse, video kayıt düğmesine tekrar basarak kırmızı ışığın yanmasını görmeniz gerekir ve ardından mavi ışığın tekrar sürekli olarak yanmasını.
Fotoğraf çekmek için, yine cihazın üzerinde bulunan video kamera düğmesine basılır ve mavi ışığın yanıp sönmesi gerekir, böylelikle fotoğraf çekme işleminiz başarı ile tamamlanır.

Spytech anahtarlık kamera kullanımı: cihaz üzerinde bulunan aç-kapa (1) düğmesine 3-5 saniye basılı tutarak cihazın açılmasını gerçekleştirebilirsiniz.
Video kaydı çekmek için, tekrar aynı düğmeye yani (1) rakamlı düğmeye bir defa basarak kırmızı ışığın yanıp söndüğünü görmeniz gerekir, bu işlem video kaydının başladığına işarettir.
Fotoğraf çekimi için, cihaz üzerinde bulunan (2) düğmesine bir defa basmanız gerekir. Bu düğmeye bastığınız her an cihazın üzerinde kırmızı ışık yanıp söner, bu durum resmi çekip otomatik olarak ürünün hafıza kartına kaydetmenize işarettir.
Ses kaydı için, tekrar (2) düğmesine 2-3 saniye basılı tutarak kırmızı ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu ışık ses kayıt süresince yanıp söner ve kayıt işleminin işaretçisi olur.

Casus anahtarlık kamera kullanımı: ürünün üzerindeki (on-off) düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı açıyoruz. Daha sonra video çekimi için, (foto-kamera) düğmesine 2-3 saniye basılı tutarak video çekimi başlatmış oluyoruz. Video kaydını bitirmek içinde, tekrar (foto-kamera) düğmesine bir defa kısa süreli basıp, kaydettiğimiz veriyi otomatik olarak cihaza kaydetmiş oluyoruz.
casus anahtarlık kamera ile fotoğraf çekmek için yapmanız gereken tek şey, (on-off) düğmesine kısa süre basarak sarı ışığın yandığını görmeniz. Sarı ışığın yandığını gördükten sonra foto-kamera düğmesine bir kere basarak anında net fotoğraflar yakalamış olacaksınız, üstelik tüm çekmiş olduğunuz resimler otomatik olarak ürünün hafıza kartına kaydedilecektir. Böylelikle sizler tek tek fotoğraf kaydetmek için saatlerce uğraşmayacaksınız!

Yeni anahtarlık kamera kullanımı: öncelikle cihazı açmak için cihaz üzerinde rakamla yazılı (1) düğmesine basıyoruz. Böylelikle cihazı açıp, video, resim ve ses kaydı yapabilir pozisyonuna getirmiş oluyoruz.
Video kaydı için, tekrar rakamla yazılan (1) düğmesine basıyoruz. Bu düğmeye bastığımız an cihazın üzerinde kırmızı ışık yanıp sönmeye başlar, bu işaret kayıt anında olduğunuzu belirtir.
Ses kaydı için, bu sefer cihaz üzerindeki rakamla yazılmış (2) düğmesine 2-3 saniye basarak kırmızı ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu işlemde cihazın ses kaydı çekmeye başladığına işarettir.
Fotoğraf çekimi için, aynı şekilde rakamla yazılmış (2) düğmesine bir defa basıyoruz. Bu tuşa bir defa bastıktan sonra kırmızı ışık anlık olarak yanıp sönecektir. Bu durum cihazın fotoğraf moduna geçtiğini ve her (2) düğmesine basıldığı an fotoğraf çekeceğine işarettir.

Anahtarlık Kamera Modelleri

mercedes gizli anahtarlık kamera

toyota gizli anahtarlık kamera

Volkswagen gizli anahtarlık kamera


spytech gizli anahtarlık kamera

casus gizli anahtarlık kamera

q7 gizli anahtarlık kamera


yeni gizli anahtarlık kamera

Anahtarlık Kamera Fiyatları

Anahtarlık kamera fiyatları diğer farklı modellere göre çok daha ucuz fiyatlar ile satılmaktadır. Zengin tasarım ve ucuz fiyat anlayışı ile en çok satan kalem kamera ürünleri gizli olarak yapılan tüm işlemler için en ideal ürünler arasında yer alır.

Anahtarlık kameraların fiyatı her ürüne göre değişir, bu değişiklik gösteren fiyatlar ise aşağıdaki gibidir;

Mercedes gizli anahtarlık kamera fiyatı 125.00 TL
Toyota gizli anahtarlık kamera fiyatı 105.00 TL
Volkswagen gizli anahtarlık kamera fiyatı: 115.00 TL
Yeni gizli anahtarlık kamera fiyatı: 139.00 TL
Q7 gizli anahtarlık kamera fiyatı: 90.00 TL
Spytech gizli anahtarlık kamera fiyatı: 109.00 TL
Casus gizli anahtarlık kamera fiyatı: 59.00 TL

Yukarıda sıralanan anahtarlık kameraları fiyatları ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Sizlerde bütçenize uygun anahtarlık kamera modellerini satın almak istiyorsanız: http://www.casusgizlikamera.com/anahtarlik-gizli-kameralar.html bağlantısına giriş yapabilirsiniz.