Gizli Duvar Saat Kameralar ve Duvar Saat Kamera Fiyatları

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Duvar Saat Kameralar

En güvenli ve en gizli cihazlardan biri olan duvar saat kameralar canlı kayıt performansı ve uzun süre video kayıt kapasitesi ile çekimleri hafıza kartına kaydeder ve cihazın özelliğine bağlı olarak seyretmek istediğiniz yeri online olarak izleme imkanı sağlar.

Bu mükemmel ürünle ister evinizi, ister çalıştığınız ortamı bilgisayar yoluyla bağlanarak sınırsız bir şekilde seyredebilirsiniz. Nasıl mı? Cihazın içinde yer alan sim kart numarasını dünyanın her yerinden girerek cihaza bağlanabilir, günlerce, aylarca cihazın bulunduğu ortamı izleyebilirsiniz. Örneğin: şirketinizi bırakıp uzak bir yere gitmek zorunda kaldınız. Bu durumda duvar saat kamerayı şirketinizde görmek istediğiniz her hangi bir yere monte ediyorsunuz. Daha sonra nereye giderseniz gidin, cihaz içinde yer alan sim kart numaralarını telefonunuza yada bilgisayarınıza girerek cihaza bağlanıp, mekanı canlı seyrediyorsunuz.
 

Duvar Saat Kameralar Nerede Kullanılır?

Bu cihazlar en fazla şirketlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Çünkü bu cihazlar şirketlerde kullanılan güvenlik kameralarına göre çok daha fonksiyonlu ve yüksek teknolojileri sayesinde bulunduğu mekanı canlı olarak izleme imkanı sunabilen, aynı zamanda güvenlik kamerası yerine kullanılabilen işlevsel bir elektronik cihazdır. Ayrıca gizli duvar saat kameraları kullanarak hem çalışanlarınızı denetler, hem de ekranda gördüğünüz eksiklere, yanlışlara ve gözünüzü takılan benzeri konulara anında müdahale edebilirsiniz.
 

Duvar Saat Kamera Fiyatları

Duvar saat kameralar el işçiliği ve özel tasarımlar sonucu üretildiği için, aynı zamanda yüksek özelliklere sahip donanımlar içerdiği için diğer gizli kameralara göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bu fiyatları örnekler halinde sıralayalım;

Çekmiş olduğu video ve ses kayıtlarını hafıza kartına kaydeden uzaktan kumandalı duvar saat kamera fiyatları, 340 TL den başlayıp, özelliklerine göre 520 TL ye kadar çıkmaktadır.
3G bağlantısıyla online izlenebilen duvar saat kamera modelleri ise 850 TL den başlayıp, 1000 TL ye kadar uzanmaktadır.
Sim kart ile canlı izleme olanağı sağlayan duvar saat kameralar 900 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir
.
Bu ürünleri evinizde kullanmanız gerekiyorsa, sadece ses ve görüntü kaydı yapan duvar saat kamera işinizi görecektir. Böylelikle duvar saat kamera fiyatını minimum seviyeye getirmiş olursunuz.

Bu cihazları iş yerlerinde kullanmak istiyorsanız, 3G veya sim kart ile online-canlı izlenilebilen cihazlar tercih etmenizi öneririz. Bunun nedeni ise online seyredeceğiniz ortamı dünyanın her yerinden telefon yada bilgisayar sayesinde seyredebilir, iş yerlerinizi canlı ve net görüntüler eşliğinde günlerce takip altına alabilirsiniz.
 

Duvar Saat Kamera Modelleri

Duvar Saat Kameralar

Duvar Saat Kamera

Duvar Saat Kamera Modeli


Duvar Saati Kamerası

Duvar Saat Kamera fiyatları

Duvar Saat Kamera Canlı


Duvar Saat Kamerası

Duvar Saat Kamera Online

Çok Fonksiyonlu Duvar Saat Kamera Modeli


Resimlerini paylaştığımız duvar saat kamera modellerinden ilginizi çeken ürünleri satın almak için:http://www.casusgizlikamera.com/duvar-saati-gizli-kameralar.html adresine giriş yapabilirsiniz.