Kalem Kameraları ile Kalem Kamera Modelleri Bloğu

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Kalem Kameraları

Günümüzde her insanın merak ettiği ve şüphe duyduğu bir takım konular oluşmaktadır. Örneğin: çok sevdiğiniz insan başkalarıyla sizin hakkınızda ne konuşuyor? Bir başka örnek ise: iş yerinizde sizin aleyhinize konuşan veya sizin dedikodunuzu yapan kişileri merak mı ediyorsunuz? Bu tür soruların cevabını anlamak için ufak kalem kamera fazlasıyla işinizi görebilir. Nasıl mı? Bulunduğunuz ortama gizli kalem kamerayı açarak bıraktığınız taktirde hakkınızda konuşulan tüm detayları kaydedebilir, bilgisayar üzerinden sesli ve görüntülü olarak izleyebilirsiniz. Bunun dışında kalem kamera ile evlilik teklifini kaydedip hatıra olarak saklayabilir yada okul ortamında derslerinizi kaydedip istediğiniz zaman tekrar dinleyebilirsiniz. Bu örnekler gibi bir çok farklı alanda ve farklı görevlerde kullanabileceğiniz kalem kameralar sorunsuz bir şekilde saatlerce video ve ses kaydı gerçekleştirir aynı zamanda gizli tasarımları sayesinde hiç kimsenin aklına bile gelmez.
 

Kalem Kamera Modelleri

Genel olarak bu ürünler, yüksek teknolojiler sayesinde her geçen gün artış göstermektedir. Bu modellerden bazılarına örnek vermemiz gerekirse; standart olarak kullanılan dolma kalemden başlayabiliriz. Dolma kalem şeklinde üretilen kalem kameralar, içeriğine yerleştirilen kamera (lens) ve ses kaydı aracı (hoparlör) mekanizması sayesinde özel olarak üretilerek, gizli kalem kamera haline getirilir.
Son zamanlarda üretilen wireless dvr alıcılı kalem kamera bu sınıfın en fazla rağbet gören ve en fazla gelişen ürünü olarak seçilmiştir. Bu ürünün kullanımı ise şu şekildedir;
Wireless dvr alıcı kalem kamerayı kayıt etmek istediğimiz mekana yerleştirip cihazı açıyoruz. Daha sonra cihazın içine yerleştirilmiş wireless ağına bilgisayarımızla bağlanıp kayıt etmek istediğimiz mekanı online olarak canlı bir şekilde seyrediyoruz. Online olarak seyretmemizin yanı sıra isteğe bağlı olarak mekanın görüntülerini bilgisayar ortamına kaydedebiliyoruz. Diğer kalem kameralar sadece ses ve görüntü kaydı yaparken, wireless dvr alıcılı kalem kamera hem kaydeder, hem de online olarak istediğiniz ortamı seyretmenizi sağlar ve gizli tasarımı ile kimsenin fark edemeyeceği dizayna sahip işlevsel bir üründür.

Sizler için hazırladığımız bazı kalem kamera modelleri örnekleri aşağıdaki gibidir:

5.2 megapiksel kalem kamera

güneş enerjili kalem kamera

7.2 megapiksel kalem kamera


ince mp kalem kamera

wireless DVR alıcılı kalem kamera

türkçe menülü 8 gb kalem kamera


 

Kalem Kamera Fiyatları

Kalem kamera cihazlarında ucuz fiyatlar bulabilmeniz mümkün. Ancak bu konuda bizim önerimiz: cihazı nerede ve ne için kullanacağınızı çok iyi ayırt etmenizdir. Örneğin, dersinizi kaydetmek daha sonra tekrar dinlemek istiyorsanız standart 4 GB hafıza kartlı kalem kamera fazlasıyla işinize yarayacaktır. Böyleliklekalem kamera fiyatını hafıza kartı ile beraber en ucuz hale getirmiş olursunuz. Bir başka örnek: cihaz ile daha uzun süreli kayıt yapmak istiyorsanız, ayrıyetten cihazın hafıza kartını büyütmeniz gerekecektir. Bu yüzden en başında doğru karar verip ona göre hafıza kartı seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hafıza kartlarını sürekli değiştirerek paranızı çöpe atmış olursunuz. Bu yüzden cihazı nerede kullanacağınızı iyi düşünmeli ve ona göre karar vermelisiniz. Böylelikle kalem kamera fiyatlarını en ucuza indirmiş olur, sürekli hafıza kartlarına para vermek zorunda kalmazsınız.