Casus Gizli Kamera: Teslimat ve Kargo Bilgileri

Casus Gizli Kamera AnasayfaCasus Gizli Kamera Logo

CASUSGIZLIKAMERA.COM TESLİMAT BİLGİLERİ

Teslimat Bilgileri

 

CasusGizliKamera.com adresinde satışı gerçekleşen tüm ürünler aras kargo güvencesi ile 1 ve 3 iş günü içerisinde güvenli bir şekilde kapıda teslim edilmektedir. Ayrıca aras kargo dışında isteğe bağlı olarak sizlere en yakın diğer kargo firmalarıyla da ürün teslimatı yapılabilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün kargoya teslim edilmesi doğrultusunda, sistem tarafından e- posta yoluyla sizlere otomatik olarak kargo takip numarası gönderilmektedir, bu sayede kargonuzun nerede olduğu ve ne zaman ulaşacağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

CasusGizliKamera.com' dan satın aldığınız ürünün ücretini kapıda ödeme yapmak istiyorsanız aras kargo, Havale/EFT işlemiyle ödeme yapmak istiyorsanız;
yurtiçi kargo, sürat kargo, ptt kargo, express kargo, tnt kargo, dhl kargo, ups kargo, mng kargo, fillo kargo, varan kargo, metro kargo v.b firmaları tercih edebilirsiniz.
Tüm kargo firmaları tarafından sipariş edilen ürünler 1 ve 3 iş günü içersinde teslim edilir.

Teslimat bilgileri hakkında daha kapsamlı bilgi almak veya sorularınızı bizimle paylaşmak istiyorsanız teslimat@casusgizlikamera.com adresine mail gönderebilirsiniz.