Gizli Masa Saat Kameralar & Masa Saat Kamera Modelleri Bloğu

Gizli Kamera

 
BLOG KATEGORİ
Gizli Kamera
Anahtarlık Kamera
Kalem Kamera
Gizli Kol Saat Kamera
Masa Saat Kamera
Duvar Saat Kamera
Tablo Kamera
Aksesuar Kamera
 

Masa Saat Kameralar

Masa saat kamerası hem aksesuar ürünü, hem saat, hem de gizli video kaydı yapan çok fonksiyonel elektronik bir cihazdır. Genelde ev ve iş ortamında kullanılan bu cihazlar çok ciddi gizli olayları ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır. İçine yerleştirilen net video lensi ve hoparlör sayesinde çok uzun süre ses ve görüntü kaydı yapan bu cihazlar, ev ortamında çocuklarınızı denetlemek için güzel bir fırsat ürünüdür.

Nasıl denetleme yapılır konusuna örnek vermemiz gerekirse;
Hayatımızda büyük yeri olan çocuklarımızı takip etmek ve onları doğru adımlarla yetiştirmek bizim en büyük görevimiz. Bu yüzden şüphelendiğimiz durumlarda eve masa saat kamera koyarak çocuklarınızı gözlemleyebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuzun sigara içmesini veya herhangi bir yanlışını engelleyebilirsiniz.

Bir başka örnekte daha bulunalım;
İş yerinize uygun masa saat kamera modelini seçtikten sonra ofis ortamında çalışanlarınızı denetlemek ve ortamı gizlice gözetlemek için gizli masa saati kamerasını kurabilir, saatlerce canlı görüntüler elde edebilirsiniz. Bu tür şüphe ve merak duyduğunuz tüm konuları yüksek teknolojilere sahip garantili masa saat kameralar ile güvenli olarak giderebilirsiniz.

Masa Saat Kamera Fiyatları

Gizli masa saat kameralarını diğerlerinden ayıran en belirgin özellik, ürünün içinde yer alan gizli kamera lensinin saat üzerinde hiç kimsenin bulamayacağı yerlere entegre edilmesidir. Bu durum bu cihazı kullanan kişiler için çok daha gizli görüntü ve ses kaydı elde etmeyi sağlar. Üstelik tüm bu özellikleri gizli masa saat kamera fiyatlarına yansıtmadan satışa sunmaktayız.

Orijinal ve resmi garanti belgeleri ile satışa sunduğumuz masa saat kamera fiyatları aşağıda listelenmiştir:

Masa saati gizli kamera fiyatı: 169 TL
Jakamen gizli masa saati kamera fiyatı: 230 TL
Holmes gizli masa saati kamera fiyatı: 290 TL
Wireless + Led masa saat kamera fiyatı: 875 TL

Yukarıda listelenen masa saat kamera fiyatları her bir ürünün farklı ve fonksiyonlu özelliklerinden dolayı ayrı ayrı fiyatlandırılmıştır. Fiyatlarımız minimum 169 TL ile başlayıp maksimum 875 TL ye kadar yükselmektedir. Bu konuda size önerimiz, doğru kararlar verip doğru seçimler yapmanızdır. Aksi taktirde paranızı boş yere harcamada bulunursunuz. Bunun engellemek için +90 (212) 471 66 92 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden her türlü bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. Alternatif olarak destek@casusgizlikamera.com adresine sorularınızı gönderebilir, en kısa zamanda cevabını alabilirsiniz.

Masa Saat Kamera Modelleri

Masa Saat Kamera Modelleri

Masa Saat Kamera Modelleri - 1

Masa Saat Kamerası Modeli


Gizli Masa Saat Kamera Modeli

Masa Saat Kameralar

Masa Saat Kamera


Masaüstü Saat Kamera

Gizli Masa Saat Kamera Fiyatları

Masa Saat Kamera Fiyatları


Yukarıda yayınlanan masa saat kamera modelleri birinci sınıf elektronik malzemelerle üretilmiş garantili cihazlardır. Ayrıca, tüm modeller bir birinden farklı özelliklerle donatılmış aynı zamanda test edilip paketlenmiştir.

Masa Saat Kamera Videosu